Op deze pagina worden de zaaldienstroosters geplaatst.
LET OP! Je bent zelf verantwoordelijk voor het ruilen van je zaaldiensten.
Zaalopbouw 10:30 uur | Lara Boshoven | ||||
Datum | Team | Scheidsrechter | Schrijver | Teller | |
02-03-2024 | 11:00 | N6 1 | Lara Boshoven | ||
02-03-2024 | 11:00 | MB2 | Romi Drent | ||
02-03-2024 | 13:00 | MC1 | Casper Benschop | ||
02-03-2024 | 13:00 | MA1 | Jesse Melis | ||
02-03-2024 | 15:00 | DS3 | Marco de Wit | ||
02-03-2024 | 17:30 | DS4 | Folkert van Staalduinen | ||
02-03-2024 | 17:30 | HS2 | Robert Nijsen | ||
02-03-2024 | 17:30 | DS1 | Nevobo | Pascal | Shanna Wols |
02-03-2024 | 19:30 | HS1 | Raisa Pijnakker |
Datum | Team | Scheidsrechter | Schrijver | Teller | |
05-03-2024 | 20:15 | DS4 | Mitchel de Koning |
Datum | Team | Scheidsrechter | Schrijver | Teller | |
09-03-2024 | 13:00 | MB1 | Nicole Bakker | ||
09-03-2024 | 15:00 | DS2 | Stefan Kentie |
Datum | Team | Scheidsrechter | Schrijver | Teller | |
14-03-2024 | 18:45 | MA1 | Arjun Lakhisaran |
Datum | Team | Scheidsrechter | Schrijver | Teller | |
16-03-2024 | 10:00 | N6 1 | Michel Smith |
Datum | Team | Scheidsrechter | Schrijver | Teller | |
19-03-2024 | 20:45 | HS 1 | Mitchel de Koning |
Zaalopbouw 10:30 uur | Summer Nijsen | ||||
Datum | Team | Scheidsrechter | Schrijver | Teller | |
23-03-2024 | 11:00 | MB2 | Summer Nijsen | ||
23-03-2024 | 13:00 | JB1 | Arienne van Noort | ||
23-03-2024 | 13:00 | MC1 | Sara Bloemhof | ||
23-03-2024 | 13:00 | MA1 | Anouk van Kooij | ||
23-03-2024 | 15:00 | MB1 | Julian Goncalves | ||
23-03-2024 | 15:00 | DS3 | Niels van der Windt | ||
23-03-2024 | 15:00 | DS2 | Marco de Wit | ||
23-03-2024 | 17:30 | DS1 | Nevobo | Pascal | Bahar Rajabi |
Sporthal Olympia | |||||
Datum | Team | Scheidsrechter | Schrijver | Teller | |
25-03-2024 | 18:45 | MA 1 | Robert Nijsen |
Datum | Team | Scheidsrechter | Schrijver | Teller | |
30-03-2024 | 10:00 | N6 1 | Kyra van Dam | ||
30-03-2024 | 10:00 | JB1 | Megan Versteeg |
Datum | Team | Scheidsrechter | Schrijver | Teller | |
06-04-2024 | 17:30 | DS4 | Manon Tabink |
Zaalopbouw 10:30 uur | Jennifer van Twist | ||||
Datum | Team | Scheidsrechter | Schrijver | Teller | |
13-04-2024 | 11:00 | MB2 | Jennifer van Twist | ||
13-04-2024 | 11:00 | N6 1 | Nova van Dinter | ||
13-04-2024 | 13:00 | MC1 | Lara Boshoven | ||
13-04-2024 | 13:00 | MA1 | Willianne Tigelaar | ||
13-04-2024 | 15:00 | MB1 | Alain Hagi | ||
13-04-2024 | 15:00 | DS3 | Ronald Tabink | ||
13-04-2024 | 15:00 | DS2 | Folkert van Staalduinen | ||
13-04-2024 | 17:30 | HS2 | Isa Walbroek | ||
13-04-2024 | 17:30 | DS1 | Nevobo | Pascal | Severina Bakker |
13-04-2024 | 17:30 | DS4 | Christina Vos Bellon | ||
13-04-2024 | 19:30 | HS1 | Floris van der Veen |